MineClub - Hosting

O nás

Kdo jsme?

Jsme malý MineCraftový hosting, který poskytuje servery zdarma, rychle a bezpečně. Proč poskytujeme servery zdarma? Protože nevidíme důvod v tom, aby jste si museli kupovat server u placených hostingů když si chcete jen tak zahrát vanillu s kamarády, či rozjet menší projekt. Chceme Vám dopřát maximální pohodlí a spokojenost s našimi službami! Jak rychlé jsou naše servery? Servery běží na procesorech AMD EPYC a INTEL XEON E5, vysokovýkoných RAMkách a SSD discích! Díky tomu se Váš server zapne během chvilky a také unese velkou zátěž! Co pro nás znamená bezpečí? Snažíme se Vám dopřát bezpečné servery s dobrou protekcí proti jedincům, kteří by chtěli Vašemu serveru ublížit či udělat útok na celý hosting! Zároveň prohlížíme servery abychom zde neměli někoho, kdo záměrně zatěžuje hosting a procesor, či uživatele, kteří mají neaktivní server. Tyto servery SUSPENDUJEME s tím, že majitele kontaktujeme abychom zjistili podrobnosti. Po této akci buď serveru vrátíme zpět jeho původní stav, či ho nadobro smažeme z našeho hostingu! Vaše spokojenost je pro nás prioritou!


Jak získat server?

Pokud jste se rozhodli, že chcete mít server u nás, přečtěte si Terms of Service a Privacy Policy, poté vyplňte objednávku. Po odeslání objednávky Vám musíme přidělit IP Adresu k Vašemu serveru a také vytvořit účet v Panelu ( Herní Administraci ). Při dokončení obou kroků Vám dojde Email. Pak se už stačí jen příhlásit a hurá do toho!

Jsou Naše servery rychlé?

Každý server hostovaný u nás má přidělených 800 MB RAM. Není to zase tolik, ale není to ani úplně málo a na hraní s kamarády či na menší projekt to vystačí! Máme vypočítáno, že naše servery by měli v pohodě unést 8 lidí v jeden čas na serveru. Avšak vše záleží na verzi, enginu a počtu pluginů a světů.